HISTORIE - uplynulé ročníky

 

Dřevíčská lávka 2009

SOBOTA 18.7.2009, areál koupaliště ve Velkém Dřevíči

sdh plakat 2009

SDH Velký Dřevíč připravil již  3. ročník akce Dřevíčská lávka v areálu koupaliště ve Velkém Dřevíči. Dva břehy místního koupaliště na letošním ročníku spojily dvě lávky. Nová lávka byla cca 50cm široká a byla plovoucí.

Propozice

K moderátorce Lucii Peterkové letos přibyl i její bratr Tomáš "Bréba" Peterka. Pro děti zde byl skákací nafukovací hrad, který bohuľel díky nepřízni počasí nebyl vyuľit. Pro děti zde nechyběli balónky samozřejmě zdarma.

I na letošním ročníku Dřevíčské lávky jste si mohli prohlédnout a jako první se svést novými vozy Citroën a Subaru, které vám představil AC BOOM Dvůr Králové nad Labem.Za podpory pivovaru HOLBA bylo pro návštěvníky připraveno jak dobré pití ve stylových stáncích tak i stan který byl hojně vyuľit. K poslechu po celé odpoledne zahrála Náchodská country popová akční kapela Nacopak band.

Nákupem výrobků svěřenců stacionáře Nona z Nového Města nad Metují, Ústavu sociální péče z České Skalice a občanského sdruľení Cesta Náchod jste mohli podpořit tyto organizace a společně s námi se podílet na začínající spolupráci. Stejně tak jste mohli podpořit i Mateřskou školku ve Velkém Dřevíči zakoupením pravých domácích koláčů.

Hvězdou odpoledního programu Dřevíčské lávky byl Jirka Svoboda, několinásobný mistr ČR v cyklotrialu a trialu, 3x vícemistr světa v cyklotrialu a 11. ve světovém trialu.I v tomto počasí předvedl úľasnou show jak na překáľkách vystavených na korbě nákladního vozu, tak i při přeskakování leľících soutěžících.

Letošního ročníku ze zůčastnilo rekordních 20 soutěžících, které prošli doslova peklem. Celé odpoledne byli skrápění vytrvalým deštěm a chladným počasím. I diváků zde nebylo málo. Za celé odpoledne jich přišlo bezmála 300. Dík patří nejen všem diváků a soutěľícím, ale také organizátorům, kteří i při tomto deštivém počasí dokázali celou akci dovést do zdárného konce.

Večerním koncert LÁVKA ROCK byl z poloviny zrušen a mohli jste slyšet jen kapely HLINÍKOVÉ LOPATKY DĚDEČKA PIPÝNA (HLDP) a TRILOBEAT. Kapely EASTPARK a MEDVĚD 009 a také vystoupení orientálních tanečnic ze skupiny Sabua jsme museli vzhledem k malé účasti v tomto nepříznivém počasí zrušit, abychom se nedostali do i tak veliké ztráty.